Nasıl Yapıyoruz

Doğanın sanatla buluşması

Tamamı doğadan gelen ve el ustalığıyla şekillendirilen saksı ve vazolarımızın, büyüleyici güzellikteki çiçeklerimizle buluşarak sanata dönüştüğü bu büyük yolculuğa şahitlik edin.

saksı yapımı

Seramik, kil, cam ve ahşaptan oluşan saksı ve vazo koleksiyonumuzun tamamı el yapımı ürünlerden oluşmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tek tek şekillendirilen ürünlerimiz özenle boyanarak son hallerini alırlar. Kuruma aşamasından sonra en güzel çiçeklerle buluşarak sizleri, o büyülü dünyalarına kabul etmeye hazır olacaklardır.

Her biri doğanın birer mucizesi olan eşsiz güzellikteki çiçeklerimizi dikkatle seçerek toplar, farklı ölçü ve miktarda bir araya getiririz. Böylece içlerindeki saklı güzelliklerin ortaya çıkmasına yardımcı olduğumuz çiçeklerimiz, sizlere adeta büyülü bir çiçek bahçesindeymişsiniz gibi enerji vermeye ve ferahlatmaya hazırlardır.

beton saksı

Doğadan özenle evinize taşıdığımız tüm çiçeklerimiz tamamı el yapımı saksı ve vazolarımızla, türünün tek örneği olarak en nihayetinde masanızdaki yerini alırlar.

Doğanın pozitif enerjisini ve muhteşem büyüsünü evinizin ya da iş yerinizin herhangi bir noktasına taşımak, güne taptaze ve hayat dolu başlamak için Sekoya’yı ziyaret edin.